www.tripper.nl

Asten

Welkom in Asten, een charmant stadje gelegen in het hart van Nederland. Of je nu een lokale inwoner bent of een bezoeker van buitenaf, Asten heeft voor iedereen iets te bieden. Van schilderachtige landschappen tot boeiende bezienswaardigheden en smaakvolle culinaire ervaringen, Asten zal je betoveren.

Uitjes in Asten:

Nationaal Park De Groote Peel: Op slechts een steenworp afstand van Asten ligt dit adembenemende natuurgebied. Geniet van wandel- en fietsroutes door uitgestrekte moerassen en ontdek zeldzame vogels en wilde dieren.

Kasteel Asten: Dit historische kasteel uit de 12e eeuw is een must-see attractie in Asten. Verken de prachtige tuinen, bewonder de middeleeuwse architectuur en leer meer over de rijke geschiedenis van de regio.

Museum Klok & Peel: Voor degenen die geïnteresseerd zijn in cultuur en geschiedenis is dit museum een absolute aanrader. Bewonder de uitgebreide collectie klokken en ontdek de unieke Peelgeschiedenis.

Escape Room Asten: Test je vaardigheden en daag jezelf uit in de spannende Escape Room van Asten. Werk samen met vrienden of familie om puzzels op te lossen en te ontsnappen voordat de tijd om is. Een opwindend avontuur voor alle leeftijden.

Restaurants in Asten:

Restaurant Bij Greet: Geniet van een heerlijke culinaire ervaring in dit gezellige familierestaurant. Bij Greet staat bekend om zijn smaakvolle gerechten, vriendelijke service en warme ambiance. Probeer zeker de lokale specialiteiten!

Brasserie de Stegen: Gelegen in het centrum van Asten biedt deze brasserie een uitgebreid menu met gerechten bereid met verse lokale ingrediënten. De informele sfeer en de vriendelijke bediening maken dit een populaire plek voor zowel lunch als diner.

Restaurant Intens: Voor een verfijnde eetervaring moet je bij Restaurant Intens zijn. Dit restaurant combineert creatieve gerechten met een stijlvolle ambiance. Laat je verrassen door de seizoensgebonden menu's en de uitstekende wijnkaart.

Eetcafé 't Spektakel: Dit gezellige eetcafé is de perfecte plek voor een informele maaltijd met vrienden of familie. Geniet van klassieke gerechten zoals hamburgers, steaks en verse visgerechten, bereid met hoogwaardige ingrediënten.

Asten is een bestemming die je zal betoveren met zijn prachtige natuur, rijke geschiedenis en culinaire hoogstandjes. Of je nu op zoek bent naar avontuur in de natuur, culturele ontdekkingen of gewoon wilt genieten van heerlijk eten

Via Tripper vind jij de beste deals in Asten voor o.a. pretparken, dierentuinen, restaurants en wellness & beauty met kortingen tot wel 70%. Geniet in het Oostappen Zwemparadijs Prinsenmeer. Bezoek de mooiste hotels, restaurants & andere activiteiten in Asten.