www.tripper.nl

Hotelarrangement Hotel Valkenburg by Mercure (2 personen) + tickets GaiaZOO

€ 369 vanaf € 262

Hotelarrangement Hotel Valkenburg by Mercure (2 personen) + tickets GaiaZOO

Blijf samen gezellig overnachten bij Hotel Valkenburg by Mercure, jouw thuis weg van huis in het prachtige Limburgse landschap. Inclusief uitgebreid ontbijtbuffet

Korting 29%
Je bespaart € 107

Wat te verwachten

  • Dealitem 1: 2 overnachtingen + ontbijt + 3-gangendiner bij Hotel Valkenburg by Mercure voor 2 personen (t.w.v. €369)
  • Dealitem 2: 2 overnachtingen + ontbijt bij Hotel Valkenburg by Mercure voor 2 personen + tickets GaiaZOO (t.w.v. €349)
  • De ruime Styled comfortkamer van 26m2 is van alle gemakken voorzien 
  • Gevestigd in een oude brouwerij in het prachtige Limburgse landschap

Voorwaarden

  • De boeking is geldig op de door jou gekozen data
  • Let op! Exclusief toeristenbelasting van €4,95 p.p.p.n. Dit dien je te voldoen bij Hotel Valkenburg by Mercure
  • Inchecken vanaf 15:00 uur en uitchecken is mogelijk tot 11:00 uur
  • Exclusief eventuele parkeerkosten (€9 per auto per dag)
  • Let op! Deze deal is uitgesloten van het herroepingsrecht. Annuleren van de deal is dus niet mogelijk
  • Bekijk de faciliteiten bij 'Meer informatie'
  • Stel je vraag op Whatsapp Vragen over de deal? Stuur een Whatsapp-bericht naar 085 401 05 89

Locatie

Locatie
Hotel Valkenburg by Mercure
De Leeuwhof 10
6301 KZ Valkenburg
Routebeschrijving
Locatie
GaiaZOO
Gaiaboulevard 1
6468 PH Kerkrade
Routebeschrijving

Meer informatie

Waan jezelf in de weelde van de natuur die hier luxe ontmoet. Design direct aan de Geul. Een omgeving die uitnodigt om te ontdekken, verkennen; een avontuur. Al fietsend slinger je door het zuidelijk heuvelland. Een bourgondische lunch, en dan flaneren door de oude stad Valkenburg. ‘s Avonds een drankje aan de bar. Om vervolgens wakker te worden in een omgeving van rauw design met een warme touch. Een verfrissende douche, een uitgebreid ontbijt en een blik op de natuur zover je kunt kijken, starten je dag. Klaar voor een nieuw avontuur.

Verken Limburg

Het hotel is ideaal gelegen voor het verkennen van de prachtige omgeving. Bezoek de historische stad Valkenburg, de nabijgelegen kastelen en grotten, of maak een wandeling of fietstocht door het glooiende landschap van Limburg.

Styled comfort kamer

Stijlvol comfort en een instant thuisgevoel wachten op je in de hotelkamer. Ontspan op de ruime boxpring en geniet van het prachtige uitzicht op het heuvelland. Werk efficiënt aan je taken met het ingebouwde bureau. Ervaar de perfect harmonie tussen comfort en stijl in Hotel Valkenburg by Mercure.

Faciliteiten

Kamer met een tweepersoonsbed. Gratis WiFi, kluis, koffie- en theefaciliteiten en badkamer met douche.

  • Oppervlak: 26 m²
  • Tweepersoonsbed(den) x1
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Waterkoker
  • Minikoelkast
  • Badkamer
  • WiFi 
  • Optische vezel
  • Satelliet-tv/kabelkleuren-tv
  • Kluis
  • Bureau
  • Mogelijkheid tot openen ramen
  • Luchtkoeling
  • Airconditioning

Bereikbaarheid

Op 450 meter van het hotel is de algemene parkeerplaats gelegen. Op dit terrein zijn 300 parkeerplaatsen beschikbaar met een parkeertarief van €9 per dag. Raadpleeg Google Maps  voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Hotel Valkenburg by Mercure

Deal opties

2 overnachtingen + ontbijt + 3-gangendiner bij Hotel Valkenburg by Mercure voor 2 personen

€ 369
vanaf
€262
Boek nu!

2 overnachtingen + ontbijt bij Hotel Valkenburg by Mercure voor 2 personen + tickets GaiaZOO

vanaf
€244
Boek nu!
vanaf
€ 262
€ 369
Korting 29%
Je bespaart € 107

Video

Deel deze deal:

Vergelijkbare deals

Zoek op categorie

Download de Tripper-app!

Laat je inspireren en ontdek de leukste uitjes met de nieuwe Tripper-app.

Tripper-app